Для вінничан влаштували музичну програму «ДоРеМіФаСоль»
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/2-2.jpg)
На базі Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення малозахищених категорій молоді «Паросток» влаштували музично-розважальну програму «ДоРеМіФаСоль». Цим опікувався колектив художньої самодіяльності підприємства незрячих.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-15_16-23-14-180-edited.jpg)
Представники «Паростка» нерідко були глядачами наших концертів. А цього разу ми захотіли зробити їх учасниками. І, дійсно, так вийшло цікавіше. Тепер думаємо талановитих учасників «Паростка» запрошувати на репетиції нашого колективу художньої самодіяльності, — розповіла художній керівник творчого гурту підприємства незрячих Наталя Слюсарчук.
Шоу складалося із трьох частин. У першій із них учасники змагалися у грі «Угадай мелодію». Після початку музичної композиції, зіграної на фортепіано, молодь відгадувала українські народні пісні та твори із сучасної естради. Приміром, «Розпрягайте, хлопці, коней», «Несе Галя воду» тощо.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/3-1-edited.jpg)
Далі співала учасниця колективу художньої самодіяльності підприємства незрячих Ольга Гурська. На завершення свою вокальну майстерність у супроводі фонограми продемонстрували молоді вихованці «Паростка». Вони виконали «Червону руту», «Цвіте терен», «Незламну» та інші вітчизняні композиції. Також юнаки і дівчата залюбки танцювали під музику.
Під час війни багатьом вінничанам потрібне психологічне розвантаження. Ми сприяємо цьому своїми концертами і музично-розважальними програмами, — прокоментував директор вінницького підприємства незрячих Костянтин Ільніцький.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»