skip to Main Content

Донька священника з Вінниці знялася у шоу “Моя суперродина”

Учасники реаліті-шоу «Моя суперродина» на ТЕТ цього тижня познайомилися з родиною Богдани і Віктора з Вінниці, що мають консервативні погляди.

Патріархальна родина живе за принципом, що чоловік у родині головний, він – захисник і добувач, який повністю забезпечує сім’ю. Роль жінки – вміти це приймати та не змагатися з чоловіком.

Моя найголовніша місія, як жінки – не забирати на себе чоловічу роль у стосунках. Коли жінка заробляє, то чоловік перестає бути чоловіком. Я, своєю чергою, його надихаю, люблю та ціную, – поділилася Богдана.

Нещодавно Дана пішла на курси жіночої психології, тому зустріч з дівчатами розпочала зі своєї першої лекції. Так, дівчина поділилася своїми планами не працювати:

Перед одруженням я зі своїм чоловіком поговорила про те, що я працювати не буду. У майбутньому він скаже мені дякую, за те, що я стала для нього поштовхом заробляти більше і стати успішним.

Учасниці шоу обурилися такою позицією:

Коли я вдома займаюсь прибиранням, пранням, готуванням їжі та дітьми, ввечері я вже нічого не хочу. Яку енергію я можу дати чоловікові? – обурилась учасниця Марина.

Великою несподіванкою для дівчат стала зустріч з батьками Богдани. На порозі дому їх зустріли батюшка Микола і матушка Лариса. Як виявилося, сім’я Богдани – релігійна, а її тато – священник. Родина має семеро дітей. Богдана пояснила, що усі її консервативні погляди родом з сім’ї. Проте у розмові з батьками, виявилося, що вони не поділяють позицію доньки:

Якщо народжується дитина, то так, треба за нею доглядати. А поки немає дітей, то чому б не працювати? У сім’ї треба бути в тандемі, щоб разом докладати зусилля до свого фінансового забезпечення і добробуту, – прокоментувала мати Дани.

Дівчат вразило й те, що на навчання психології Дані дав гроші не її чоловік, а батько. Священник відклав 12 тисяч гривень на лікування зубів, але віддав їх доньці. Богдана ж, своєю чергою, пообіцяла, що, як виграє проєкт, то відразу поверне кошти батькам.

Попри критику дівчат, Богдана залишилася при своїй думці. Дівчина переконана, що має суперродину, бо кожен в парі реалізує свої ролі, і вони, як пазл, доповнюють одне одного.

Попереду на нас чекає знайомство ще з двома родинами – з жінкою, яка розквітла після розлучення, та футбольною родиною. Не пропустіть нові випуски реаліті-шоу “Моя суперродина” з понеділка по четвер о 17:00 на телеканалі ТЕТ.

Випуск з Богданою з Вінниці:

Фото учасниці

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top