skip to Main Content

На Вінничччині лише суд примусив владу подбати про укриття в будинку культури

Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду задоволено позов Гайсинської окружної прокуратури до Бершадської міської ради про визнання її бездіяльності протиправною та зобов’язання оформити правовстановлюючі документи на приміщення будинку культури і розміщене в ньому укриття. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про заклад в одному із сіл громади, на який міська рада з 2020 року не оформила право комунальної власності. Відтак мерія не забезпечувала належного управління майном, в тому числі укриттям площею 50 м2 місткістю 80 осіб, яке розміщене у підвалі будинку культури.

Оскільки безпідставне зволікання з державною реєстрацією права комунальної власності на майно могло призвести до його неналежного утримання або вибуття з власності громади, прокуратура ініціювала вирішення питання в судовому порядку.

Після набуття рішенням законної сили прокуратура контролюватиме його виконання.
Загалом органами обласної прокуратури подано 35 позовів щодо 44 захисних споруд цивільного захисту загальною площею 12 тис. м² місткістю понад 12 тис. осіб. На сьогодні 9 позовів щодо 18 споруд загальною площею 4,6 тис. м² місткістю 5,5 тис. осіб судами вже задоволено.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН,”СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top