Дитячий табір-караван у чистому полі. ФОТО
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/1-8.jpg)
Вінничанин Євгеній Голубєв тривалий час успішно викладав йогу у обласному центрі. Але понад сім років тому здивував всіх, переїхавши буквально у «чисте поле». Він отримав два гектари землі на Жмеринщині. неподалік села Ружепи. Переїхав туди із дружиною і двома дітьми шкільного віку. І започаткував родове помістя «Благодар».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/356251584_3518734781789861_5652516334560245971_n-1024x682.jpg)
Родина Голубєвих намагається утримувати садибу автономно від зовнішнього світу. Адже голова сім’ї Євгеній – майстер на всі руки. Також продає вирощені горіхи, лікарські трави тощо, аби мати кошти на різні потреби.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/350522644_3498630020467004_5574188636295615595_n-1024x484.jpg)
Цього літа Голубєви знову вразили знайомих і друзів: влаштували дитячий табір-караван для своїх нащадків та сусідських школярів. Запросили однодумців-вожатих – майстрів зарядки, кулінарії, йоги, створення поробок із природніх матеріалів тощо. Щодня придумували класну і корисну програму дня.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/352826473_3498613090468697_8493720335032610933_n-1024x768.jpg)
-Наш дитячий табір-караван стартував в Купєлії, потім перемістився в Бушу, а фінішував в нашому родовому поселенні Благодар. Це наш перший масштабний проєкт. Адже за тиждень в нашому Благодарі побувало 59 людей. Завдяки цьому на нашій спільній Райській ділянці з’явилась криниця, трапезна, кухня, – розповідає Євгеній Голубєв.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/355891138_3518743288455677_6599254261767339074_n-1024x682.jpg)
Михайло ШАФІР, «Січ Ньюс»