ФОТОФАКТ. Алея Героїв у центрі Хмельницького
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-16_20-19-54.jpg)
Практично у кожному місті і селі намагаються вшановувати пам’ять Героїв, полеглих на війні з росією. У Хмельницькому це зроблено масштабно і може слугувати гарним прикладом для наслідування. Водночас такий меморіал привертає до себе увагу і місцевих мешканців, і гостей міста. Бо понад 200 портретів полеглих українців встановлені у самому центрі Хмельницького. Зокрема, на пішохідній вулиці Проскурівській. Там тепер Алея Героїв.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-16_20-19-53-2-1024x768.jpg)
У кожному з кубів – по 4 зображення Героїв Небесної Сотні та загиблими хмельницькими учасниками російсько-української війни. Фотографії Героїв доповнили короткою інформацією про кожного з них, щоб люди більше знали про захисників.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-16_20-19-53-1024x768.jpg)
Михайло Шафір, «Січ Ньюс»
0 Коментарі