Футболісти «VinSmart» представлятимуть Вінниччину на «спартаківському» чемпіонаті України
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/3.jpg)
Останнім часом у Вінниці поступово відроджується спартаківський спорт. Нагадаємо обласну організацію ФСТ «Спартак» очолює Олена Бех, міську – Едуард Михайлов.
У Вінниці, на стадіоні школи № 35, фінішував перший відкритий «спартаківський» чемпіонат області з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н. На старт вийшли сім команд.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/1-1-edited.jpg)
Перемогла команда «VinSmart», яку підготував тренер Максим Ясюк. В фіналі із рахунком 3:0 вона подужала колектив Могилева-Подільського. Також на поле виходили команди Стрижавки (Вінницький район), Тульчина і Шаргорода.
Під час урочистого нагородження команди у подарунок отримали футбольні м’ячі від заступника голови Вінницької обласної асоціації футболу Ігоря Павленко. Також організатори і спонсори вручили гравцям Кубки, грамоти, цінні призи і вітаміни.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/2-1-576x1024.jpg)
Планується, що саме команда «Вінсмарт» представлятиме Вінниччину на Всеукраїнському етапі чемпіонату фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», – прокоментував організатор змагання Андрій Дзядик.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/372988766_1141660353457370_8350553409869440813_n-edited.jpg)
Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”, фото Максима Ясюка