Молодь з особливими потребами позмагалася в міні-футбол на Спеціальній Олімпіаді
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/5-scaled.jpg)
Міська асоціація футболу на чолі з Юрієм Максименком у Вінниці вперше провела турнір з міні-футболу Спеціальної Олімпіади України для дітей та молоді з порушенням розумового розвитку. На старт вийшли шість команд. Їх розбили на дві групи, згідно віку. Грали другого вересня на майданчиках СК «Нива».
Змагання підтримали організація «Справа кольпінга у Вінниці» і релігійна місія «Карітас-Спес Вінниця».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/2-1024x768.jpg)
Юрій Максименко повідомив, що вінницькі змагання Спеціальної Олімпіади України для дітей та молоді з порушенням у розумовому розвитку стануть традиційними, щорічними. І наголосив на необхідності соціалізації дітей із особливими потребами, бо вони потребують уваги у будь-який час.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/1-1024x768.jpg)
Директор релігійної місії “Карітас-Спес Вінниця” Євген Маркевич сказав, що під час війни для дітей з особливими потребами потрібна увага і можливість проявити себе. Також на іграх був присутній голова Вінницької територіальної організації спорттовариства «Колос» Сергій Татусяк. Він висловив зацікавленість допомогти із організацією аналогічних змагань, як мінімум, на обласному рівні.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/4-1024x768.jpg)
Учасники грали із натхненням, намагалися йти вперед і атакувати.
Мені подобається грати нападником, забивати голи. Ми любимо спорт, здоровий спосіб життя, — сказав 23-річний учасник змагання Ігор Дука, випускник центру реабілітації «Поділля».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/img_3581-1024x768.jpg)
Нагородження проводили Юрій Максименко, його заступники Олександр Крилов і Володимир Онофрійчук, а також Євген Маркевич. Всі учасники отримали пакунки із подарунками і медалі. Кубками було відзначено всі команди, а також найкращих гравців турніру (за амплуа) і тренерів.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/img_3584-1024x768.jpg)
Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”