skip to Main Content

Футзалісти України з першого місця вийшли на чемпіонат світу

У вирішальному поєдинку елітного раунду кваліфікації Чемпіонату світу з футзалу зустрічалися збірні Польщі та України. Матч проходив в Лодзі на “Атлас Арені”.

Перед очним протистоянням українці на два очки відставали від поляків. Тому, щоб напряму кваліфікуватися до ЧС, “синьо-жовтих” влаштовувала тільки перемога. Нагадаємо, що в Угорщині перемогли поляки. Перед грою у Лодзі команди здобули перемоги: українці розгромили Бельгію з рахунком 8:2, а поляки впоралися із Сербією – 4:2.

Українці з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль. 0:4 після першого тайму! Після перерви поляки прогнозовано кинулися вперед. Після передачі з кутового відзначився Каневські – 1:4.

Цей гол додав господарям впевненості у власних силах. Вдруге у матчі відзначився Каневськи – 2:4. Проте, гол Семенченка розставив все по своїм місцям – 2:5.

За чотири хвилини до завершення гри нашу збірну засмутив Рашковськи – 3:5. На більше у поляків не вистачило вже часу.

Таким чином, перемога дозволила нашій збірній з першого місця кваліфікуватися на чемпіонат світу-2024.