Вітаємо із новорічно-різдвяними святами!
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/bc13f44659339f58b7eb8f2b08b5c3475d22ba06-edited.jpeg)
Дорогі спортсмени, тренери, ветерани галузі і прихильники спорту, прийміть сердечні вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
2023-й рік приніс усім нам багато випробувань. У наступному році ми всі чекатимемо проведення Олімпійських ігор у Парижі. Тим часом продовжимо розбудовувати “спартаківську” спортивну мережу у Вінниці.
З нагоди свят щиро бажаємо всім міцного здоров’я, енергії та наснаги, які б стали запорукою нових перемог! Нехай світлі новорічні свята принесуть у ваше життя натхнення, радісні зустрічі та приємні сюрпризи!
З повагою, голова Вінницької міської громадської організації “Спартак” Едуард Михайлов
0 Коментарі