skip to Main Content

«Колядують зорі на Різдво Христове» – фестиваль колядок і щедрівок

У Вінниці відгомонів традиційний мистецький проєкт різдвяних піснеспівів «Колядують зорі на Різдво Христове». Подія об’єднала дітей та дорослих у єдиному прагненні долучитися до обрядового дійства з колядками, щедрівками, вертепами, інформує сайт Вінницької міськради.

У мистецькій події взяли участь колективи Палацу мистецтв та клубів Вінницької міської територіальної громади. Вони співали народні, авторські колядки та щедрівки.

Як розповіли організатори фестивалю, він проводиться з метою збереження пісенних традицій і надбань українського народу, популяризації сучасної хорової музики, зростання виконавчої майстерності колективів, створення творчого простору для діалогу між поколіннями, забезпечення іміджу міста як культурного центру українського простору та створення незабутньої, особливої атмосфери Різдвяних свят.

Саме такі емоції панували на фестивалі. Глядачі не шкодували оплесків. Серед тих, хто не приховували свого захоплення, була вінничанка Марія Савчук.

Фестиваль колядок та щедрівок «Колядують зорі на Різдво Христове» у Вінниці – це не лише мистецька подія, а й велике свято національної спадщини. Тут усі об’єднуються для збереження наших пісенних традицій. Дуже атмосферний захід. У залі кружляв дух Різдва та у всіх був чудовий, святковий настрій, попри події сьогодення. Слухаючи творчі колективи, я переконалася, що Україна – найспівучіша нація у світі, – говорить Марія Савчук.

Фестиваль тривав понад три години. Вражав та дивував різноголоссям та багатогранністю обрядового дійства.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top