Гурт ТНМК «запалив» вінничан хітами і збирав кошти для ЗСУ
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/366140447_844537163698679_5508724656301336311_n.jpg)
У Центральному парку імені Леонтовича Вінниці відбувся благодійний концерт відомого українського гурту ТНМК.
Наразі частина його музикантів встала на захист України. Фронтмен гурту Фагот служить в добробаті «Реванш», бас-гітарист Костянтин «Котя» Жуйков – солдат Національної гвардії України, а гітарист Ярослав Верьовкін – в лавах Збройних сил України. Інші учасники гурту займаються волонтерством.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/365782978_844537173698678_6945763343437318646_n-1024x683.jpg)
Багато вінничан прийшли насолодитись хіп-хопом. Музиканти презентували свої найвідоміші хіти. Коли стемніло, гурт продовжив співати під вогники мобільних. Це було доволі романтично.
Крім того, під час благодійного концерту відбувся збір донатів для ЗСУ та аукціон з лотами.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, фото з офіційної сторінки ТНМК
0 Коментарі