skip to Main Content

Рекордний матч вінницької «Ниви», у якому забито 11 голів

Шостого серпня вінницька «Нива» провела перший матч чемпіонату України з футболу (Друга ліга). Вінничани грали вдома. Суперником став один із фаворитів сезону «Звягель».

На жаль, вже  на перших хвилинах Ндукве виривався на воротаря та спокійно реалізовував виходи віч-на-віч. До середини тайму рахунок став 0:4 на користь гостей. «Нива» не здалася, а ще до перерви відіграла один м’яч.

Після відпочинку продовжилася гольова «перестрілка».  Хет-трик в складі «Звягеля» оформив Артур Ващишин, у «Ниви» дублем відзначилися Вадим Страшкевич і граючий президент Артур Загорулько.

Отже, 4:7 на користь гостей. 11 голів на матч – це рекорд матчів у Вінниці та один із рекордів за всю історію Другої ліги. Власне, його перевершують тільки два матчі. Лідерство утримує перемога 13:1 у сезоні 2016/2017 років («Металург» – «Енергія» в Запоріжжі).