skip to Main Content

Художниця, яка створила оберіг для Залужного, презентувала виставку «Glory to Ukraine»

В холі міської ради відбулось відкриття благодійної виставки вінницької художниці та волонтерки Діани Подолянчук «Glory to Ukraine». Експозиція налічує 20 робіт, які майстриня намалювала під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Картини присвячені важливим подіям нашої країни та персоналіям, які наближають нашу Перемогу, інформує сайт Вінницької міської ради.

Відвідувачі виставки відмітили драматизм, сміливість та мужність, яку Діана відобразила на полотнах. Як зазначила сама художниця, активний період створення полотен припав на початок повномасштабної війни.

На виставці є картина, яку я написала за кілька днів до початку війни, і певно, щось відчувала. Мої роботи патріотичні, деякі з них присвячені святам, а інші – відомим постатям сучасності, – розповідає Діана Подолянчук. – Моя ідея створити оберіг для Валерія Залужного знайшла своє втілення у картині, яка тепер прикрашає його кабінет. Саме ця творча робота надихнула мене на подальшу працю. Це той момент, коли я пишаюся нашим народом, нашою армією та командуванням, і саме ці фактори стали джерелом мого натхнення. Надихаюсь силою української нації, нашою незламністю. Цей дух пронизує кожну мою роботу.

Так, на виставці можна побачити картину подібну до тієї, яка знаходиться в кабінеті Валерія Залужного (Головнокомандувача ЗСУ), а також до тих, які художниця презентувала Кирилу Буданову (Начальнику ГУР), Сергію Шапталі (Начальнику Генштабу). Є й картина, подарована очільнику громади Сергію Моргунову. Вона наразі прикрашає одну зі стін будівлі міської ради та символізує незламність і наближення Перемоги над окупантами.

Також Діана Подолянчук розповіла, що деякі із картин вона готувала для благодійних аукціонів у Європі та США.

Вчора одна із картин пішла з молотка у Відні. Кошти спрямуємо на купівлю дронів-камікадзе. Тож долучайтесь до цієї ініціативи за допомогою QR-кодів, що в нижньому куточку та донатьте аби наблизити нашу Перемогу! – каже художниця.

Після Вінниці експозиція вирушить до Києві, а далі за кордон. Діятиме виставка в холі міської ради до 18 вересня.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top