Ігор Завера, який скидав на ворогів із БПЛА бомби, закликає активніше донатити на дрони
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-05_16-09-57-2-edited.jpg)
24-річний вінничанин Ігор Завера у війську із самого початку широкомасштабної війни. Пішов на фронт добровольцем 26 лютого минулого року. Служить у розвідці, кулеметником.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-05_16-09-56-768x1024.jpg)
Вінничанин в числі перших вчився робити розвідувальні дії за допомогою дронів. Також скидав на ворогів із БПЛА бомби.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-05_16-09-57-edited.jpg)
Робота проти ворога за допомогою дронів є дуже ефективною. Але треба, щоб українці активніше донатили на придбання БПЛА. Бо їх дуже не вистачає, – наголосив Ігор Завера.
Наразі Ігор Завера перебуває у короткотривалій відпустці у Вінниці. Приїхав до мами та дівчини Аліни. Отримав днями посвідчення майстра спорту з фрі-файту. Причому за перемогу на чемпіонату України, який відбувся за місяць до широкомасштабного вторгнення.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-05_16-09-58-2-754x1024.jpg)
Зараз спортивні тренування призабуті. Головне – для Ігоря – боротьба і підступними загарбниками.
Спочатку я служив у Миколаївській області. Брав участь у звільненні Херсону. Зараз нашу частину перекинули на Луганщину, – розповів Ігор Завера.
За словами нашого земляка, на фронті у Луганській області непроста ситуація. Немає можливості робити наступальні дії, бо вся прилегла до наших військових територія замінована ворогом.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-05_16-09-58-edited.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»