skip to Main Content

Команда Vinwolves тріумфувала на чемпіонаті України з черліденгу

Чемпіонат України з черліденгу провели у Львові. Туди зʼїхалися спортсменки із Харківської, Миколаївської, Сумської, Волинської, Київської, Хмельницької, Вінницької і Одеської областей.

Спортивний клуб «Вінницькі вовки» представляли чотири дитячо-юнацькі команди. Протягом двох днів наші дівчата змагалися за першість у трьох номінаціях. Вінничанки продемонстрували чудові номери і завоювали цілий комплект нагород.

Зокрема, у шкільній лізі срібло в активі Vinwolves Stars Minis, а золото — у Vinwolves Stars Juniors. У розряді Cheer Dance Show перемогли Vinwolves Juniors. Цей же колектив отримав бронзу в категорії Urban Cheer Dance.  

У Львові побачили високий рівень як проведення змагань, так і підготовки номерів. Задоволена виступами команд. Ми отримали натхнення працювати далі задля отримання кращого результату, — прокоментувала тренерка команд шкільної ліги Людмила Адамчук.

Насправді такі поїздки дуже цінні для нашої команди. Сама атмосфера заходу і той день, який ми проводимо на майданчику, наповнює нас новим досвідом, енергетикою і безцінним командним духом. Це був крутий початок нового сезону для нас, — поділилася тренерка команд професійної ліги Ірина Паламарчук.

Попереду у наших спортсменок підготовка до регіональних змагань — чемпіонату Вінницької області. Він відбудеться у травні у місті над Бугом.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top