skip to Main Content

Концертом висловили вдячність вінницьким волонтерам

У Вінниці, на Вишеньці, із перших днів широкомасштабного вторгнення діє волонтерський центр «Ми-разом». Його основний напрямок — маскувальні сітки.

У День святого Валентина до волонтерів завітав колектив художньої самодіяльності вінницького підприємства незрячих. Це сталося вперше, тому людям було дуже приємно. Причому більшість волонтерів продовжували працювати і водночас залюбки слухали живу музику у виконанні гостей.    

У програмі до свята закоханих були переважно ліричні пісні, про кохання і патріотизм. Приміром, багатьом присутнім сподобалася авторська романтична композиція Олексія Скрипаченка під назвою «А ти». Взагалі вокалісти співали сольно, дуетами і тріо.

Сьогодні ми розпочинаємо гастрольний сезон. Підготували концерт до Дня закоханих. Любов у серці має зберігатися навіть під час війни. Зокрема, до ближнього, до рідної землі, своєї батьківщини і тих, хто нас захищає, —  розповів голова обласної організації Українського товариства сліпих Віктор Зелінський, який і сам співав.

Цим концертом ми висловлюємо вдячність волонтерам за їхню роботу, дуже потрібну фронту, —  додала керівник творчого гурту незрячих Наталя Слюсарчук.      

За рік волонтери у центрі «Ми-разом» плетуть понад сім кілометрів сіток різної ширини (один-чотири метри). Передають на різні напрямки. Переважно це Донеччина, Запоріжжя і Херсонщина. Сітки отримують різноманітні підрозділи – від розвідників до артилерії.

У нас постійно працює понад 200 людей різного віку і статі. Зрозуміло, переважно це жінки. Вони волонтерять у кілька змін, — розповіла координаторка та організаторка волонтерського центру «Ми-разом» Катерина Марценюк.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top