«Вовки» боротимуться за золото чемпіонату країни з флаг-футболу
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_5663.jpg)
Зимовий чемпіонат України з флаг-футболу (безконтактного різновиду американського футболу) пройде через два тижні в Ужгороді (Закарпаття). Ці змагання відкриють змагальний сезон і стануть дебютними для вінницьких американських футболістів у 2024 році. Там гратимуть жіноча і чоловіча команди «Вінницьких вовків».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_5662-1024x683.jpg)
На вулиці чи в залі відбуватиметься чемпіонат України, ще невідомо. Це залежатиме від погоди. Якщо вона дозволятиме, гратимемо просто неба, – розповів співзасновник «Вінницьких вовків» Євген Хомин.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_5675-1024x683.jpg)
В кожній з команд Вінниці до Ужгорода, планується, поїдуть по 15 спортсменів. Торік «Вовки» в зимовому чемпіонаті України здобули срібло, а в основному – золото. Попередні чемпіонки «Вовчиці» тоді відмовилися від участі. Адже багато із них взимку 2023 року ще перебували за кордоном.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_5670-1024x683.jpg)
Обидві наші команди боротимуться за золото. Наразі наполегливо і регулярно готуємося до всеукраїнських змагань на стадіоні школи № 35, – додав Євген Хомин.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/img_5671-1024x683.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»
0 Коментарі