skip to Main Content

Крутіше, ніж стендап! Інтерактивна вистава «Готель» 21 квітня вперше у Вінниці

Нічого подібного в Україні не ставилося!

У неділю, 21 квітня, вперше у Вінниці побачимо нашумілу інтерактивну виставу «Готель» від майстрів імпровізації та зірок столиці NONAME Improv.

Це той самий хіт-шедевр, на який у столиці розбирають квитки вмить!

Вінниця такого точно не бачила! Із задоволенням зробимо незабутній вечір! — обіцяють актори NONAME Improv .

Єдиний показ вистави «Готель» у Вінниці пройде 21 квітня о 19.00 у театрі ім. Садовського.

Квитки (від 350 грн) доступні за цим посиланням.

«Готель» — унікальна вистава-перформанс, під час якої всі глядачі у залі будуть впливати на хід вистави і її завершення.

В готелі сталося вбивство. На виклик прибуває детектив, який разом з глядачами має розкрити злочин.

Які мотиви у постояльців? Може, скоєно злочин одним з працівників закладу? Це помста чи збіг обставин?

На всі ці питання ми разом отримаємо відповідь протягом півтори години.

Мандрівка готелем відбуватиметься на основі постійного саспенсу (тривожне співпереживання) та структурної імпровізації від майстрів жанру.

Режисери — Дмитро та Ірина Белінські.

NONAME Improv творять у жанрі імпровізації вже 9 років. Почали ще до того, як це стало мейнстрімом. Найкращі і неповторні, NONAME Improv грають так, що це щоразу SOLD OUT і шалений вибух, — розповідають організатори — компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». — Вистава «Готель», яку 21 квітня NONAME Improv презентують вінничанам, повністю побудована на імпровізації. Коли глядач впливає на хід вистави, виходить суцільна магія. Так що готуйтесь до відкриттів, нескінченного сміху і захоплення!

Попри те, що імпровізація — це найбільш складний жанр комедії в світі, NONAME Improv подають її настільки легко, що здається, що «текст таки вивчили». Такі майстри своєї справи, що їхня імпровізація завжди еталонна, виключно свіжа, витиснута і соковита!

Нові і улюблені формати, легку комедію і чорний гумор NONAME Improv поєднують вражаюче невимушено і логічно. А розмови із залою протягом вечора — це тепла атмосфера, ніби з друзями на дачі. Тому на їхні вистави приходять із друзями. А потім ті друзі ведуть ще друзів!

Ми обрали складний шлях — грати не «сценки», а імпровізаційні вистави. У нас дуже смішно, із присмаком повного естетичного задоволення, — зазначають NONAME Improv. — Шоу імпровізації — це не стендап. Ми граємо те, що пропонує глядач і створюємо комедію на ваших очах. Можна назвати це « театральним стендапом» або «живою комедією». З чорним гумором — сучасним і витонченим — без «низів» і крінжу. А головне — з тотальним зануренням і вибуховим вайбом!

Не пропустіть у неділю, 21 квітня, о 19.00 у театрі ім. Садовського інтерактивну виставу «Готель» від NONAME Improv у Вінниці!

Вас чекає інший погляд на сучасну імпровізацію, яка створюється у безмежному потоці та дарує максимальне задоволення від андеграунду!

Квитки на виставу купуйте на сайті afisha.vn.ua, а також у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, музичному магазині «Метроном» (пр. Коцюбинського, 78), креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», тур-клубі «Бідняжка» та центрі розвитку «Origami».

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top