«Ланцюг єднання» згуртував вінницьких школярів
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/1-3.jpg)
День єднання був започаткований 16 лютого 2022 року, згідно з Указом Президента України. Його ідея виникла, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. Відтепер 16 лютого українці вивішують національні прапори, надягають синьо-жовті стрічки та показують всьому світу нашу єдність.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/2-1-1024x768.jpg)
У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва на День єднання започаткували оригінальну патріотичну акцію. Діти разом із керівниками гуртків зібралися на другому поверсі, тримали дуже довгу синьо-жовту стрічку і створили таким чином «ланцюг єднання». Після цього хором проспівали знамениту «Червону руту».
Третій рік в нашій країні святкують День єднання. І сьогодні, як ніколи, можемо сказати, що в єдності – сила українців, – сказала директор Вінницького палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/3-1024x768.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»
0 Коментарі