На «Чілдрен кінофест», який стартував у Вінниці, глядачі є членами журі
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_7_2024-06-07_14-25-32.jpg)
Як і торік, у Вінниці, як і в деяких інших містах України, знову проводять кінофестиваль «Чілдрен кінофест». Як зрозуміло із назви, там демонструють дитячі фільми і мультфільми.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_8_2024-06-07_14-25-32-1024x473.jpg)
На відміну від звичайних показів у кіно, вхід на кінофест – безкоштовний. До того ж переважно його відвідують цілими групами, які попередньо реєструвалися. Наприклад, це відпочиваючі із дитячих таборів. Усі глядачі є членами журі. Вони отримують бюлетень, на якому треба відірвати один із чотирьох кутків із написами «відмінно», «задовільно», «добре» і «погано».
Щоб заохотити малечу, організатори підготували їй сюрпризи. Зокрема, перед початком сеансу для дітей проводять цікаву руханку, а після показу – дарують листок із тимчасовими тату.
Фест триватиме з 7 по 16 червня, коли й буде оголошено фільм-паереможець. Він дебютував сімейним мультфільмом «Королівство Кенсуке» (Велика Британія, Люксембург, Франція). Там розповідається про дитину, яка під час шторму випала із корабля (разом із собакою) і опинилася на майже безлюдному острові. Але виявилося, що там багато років мешкав «робінзон» із Японії, який і допоміг дитині вижити. Кінець цієї історії, звичайно, щасливий.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_12_2024-06-07_14-25-32-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_11_2024-06-07_14-25-32-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_14_2024-06-07_14-25-32-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_9_2024-06-07_14-25-32-1024x473.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_6_2024-06-07_14-25-32-1024x473.jpg)
Анімація сподобалася не лише малечі, але й батькам. Деякі казали, що не раз плакали від емоцій під час показу.
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»
Привіт а як зареєструватися на кінофест.? Діток 7 і 12 років?