skip to Main Content

На щиті до Вінниці повертається Олександр Фігурний

Творив українську історію на майдані в період Революції Гідності, а з початком повномасштабного вторгнення в перших лавах рушив на захист Батьківщини. Олександр Володимирович Фігурний воював у складі 14-ї бригади оперативного призначення «Червона калина» Національної гвардії України із березня 2022 року, інформує сайт Вінницької міськради.

Олександр Фігурний на війну пішов добровольцем. Після вишколу у Великій Британії керував на лінії зіткнення групою ударних БпЛА. Загинув під час виконання бойового завдання 7 лютого на Запорізькому напрямку. Воїну навічно залишилося 41…

Олександр Фігурний народився 13 вересня 1982 року. Закінчив Вінницький технічний ліцей, а потім із відзнакою – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Трудове навчання та технології». Працював у IT-сфері, створив сім’ю та ростив сина.

Олександр захоплювався спортом. Брав участь у марафонських забігах, велосипедних гонках, сплавах на байдарках, а також підіймався у гори. Для нього популяризація здорового способу життя була надважливою метою. До занять спортом долучав як свого сина, так племінників і похресників. А ще – усіма силами прищеплював дітям любов до України, яку так щиро любив сам. Із родиною багато подорожував, їх можна було побачити на різноманітних етнофестивалях на підтримку самобутніх традицій, – розповідають рідні полеглого Героя. – На війну Олександр пішов добровольцем, бо розумів, що у нього маленький син. Хотів залишити йому майбутнє у вільній, незалежній Україні…

Друзі памʼятають його як людину честі й борця за справедливість. Він завжди тримав слово і був готовий підставити плече підтримки.

Церемонія прощання з Олександром Фігурним розпочнеться о 12:00 у поминальній залі за адресою: вул. А. Медвідь, 2.
Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top