skip to Main Content

На Вінниччині незаконно приватизували гідротехнічний об’єкт

На Вінниччині було визнано недійсним договір купівлі-продажу та визнання права власності на гідроспоруду за територіальною громадою. За сприяння Немирівської окружної прокуратури було виконано рішення Липовецького районного суду Вінницької області про визнання незаконним рішення Липовецької міськради щодо включення до об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації, гідровузла. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про гідротехнічний об’єкт площею 560 м2 вартістю 14,5 млн грн, який відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», не підлягає приватизації, оскільки забезпечує належну експлуатацію водойми та виконує захисні функції. А, отже, з метою отримання додаткових надходжень до бюджету громади, гідроспоруда може бути лише надана в оренду.

Попри це, у 2020 році Липовецька міська рада надала дозвіл на приватизацію гідровузла шляхом аукціону, за результатами якого право власності на гідроспоруду отримала фізична особа.

З огляду на неправомірне вибуття нерухомого майна з комунальної власності, прокуратура в судовому порядку відновила законність розпорядження об’єктом. На сьогодні до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено записи про реєстрацію права комунальної власності на вказану нерухомість за Липовецькою міською радою.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top