Представники Вінниччини виграли Всеукраїнській зліт учнівських виробничих бригад
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/1-3.jpg)
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міносвіти провів фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань. У ньому приймали участь команди з чотирьох регіонів країни.
Вінниччину представляли члени учнівського трудового об’єднання «Сад» с. Цекинівка (Ямпільщина). Зокрема, учні восьмого класу Богдан Пастух, Анастасія Бистрова і Михайло Літамбург.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/368403986_708741887269915_1016144015188336564_n-576x1024.jpg)
Колектив Вінниччини здобув Гран-Прі за презентацію виставки і творчого звіту за результатами роботи на навчально-дослідній ділянці. А Богдан Пастух став першим у захисті-презентації дослідницької роботи «Вивчення ранніх сортів винограду в грунтово-кліматичних умовах Ямпільщини».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/387539159_659098169349195_5131932248298550509_n-edited.jpg)
Плантації винограду заклали на території освітнього закладу Цекинівки ще у 2008 році. Журі оцінило високий рівень проведених Богданом Пастухом досліджень. Він визначив, які найкраще сорти винограду потрібно вирощувати у його грунтово-кліматичних умовах, – розповіла керівник делегації Вінниччини, методист Вінницької обласної станції юних натуралістів Любов Жовтоножук.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/391686194_1430729184451726_2114436595707827368_n-768x1024.jpg)
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»
0 Коментарі