На Вінниччині врятували юнака, який впав у кар’єр
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/49f66307-4af2-4a32-9788-3b6348ad9638.jpg)
9 липня, о 6:52, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від жительки с. Русава Ямпільської громади (Вінницька область). Вона повідомила про те, що на вул. Чоловського у кар’єрі виявлено неповнолітнього хлопця. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Прибувши на місце події, рятувальники місцевого підрозділу з’ясували, що на території приватного домоволодіння у кар’єрі глибиною 5-6 метри, де раніше проводилось видобування каменю-пісковику, при свідомості знаходиться 17-річний юнак.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/844d6e81-70f7-4cb8-a84d-49d011e0cdec.jpg)
За допомогою спеціального обладнання бійці ДСНС транспортували хлопця до автомобіля екстреної медичної допомоги та передали його лікарям. Наразі постраждалий перебуває у місцевій лікарні.
За попередніми даними, хлопець впав у кар’єр з власної необережності. До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося три чоловіки особового складу та спецавтомобіль.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/969f3947-4d72-423b-83a8-f050328234fe.jpg)
Фелікс ЖАНІН, “Січ ньюз”