На Вінниччині затримали двох молодиків, які вкрали скутер
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/919ba7453648d6c7e4799b024730da97.jpeg)
Сьмого травня до поліції надійшло повідомлення про зникнення скутера Suzuki, який 27-річна потерпіла залишила на ніч у подвірʼї подруги в селі Богданівка Тульчинського району.
За попередньо інформацією слідства, раніше судимий 34-річний та 30-річний фігуранти вночі побачили припаркований двоколісний транспортний засіб у дворі, механічно привели його у робочий стан та поїхали у невідомому напрямку. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/b6d767d2f8ed5d21a44b0e5886680cb9-1.jpeg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/182be0c5cdcd5072bb1864cdee4d3d6e.jpeg)
В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили та розшукали чоловіків, причетних до угону. Затримали зловмисників слідчі Тульчинського районного відділу поліції у процесуальному порядку за місцем їх проживання.
Речовий доказ вилучено поблизу домогосподарства у 30-річного правопорушника.
За процесуального керівництва Тульчинської окружної прокуратури слідчі повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”