skip to Main Content

Незаконно користувалися землями «Немирівського Побужжя»

Спеціалізованою екологічною прокуратурою Вінницької обласної прокуратури виявлено факт незаконного використання земель природно-заповідного фонду на Вінниччині. Йдеться про регіональний ландшафтний парк «Немирівське Побужжя» загальною площею 5678 га, створений у 2013 році рішенням Вінницької обласної Ради. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Ландшафтний парк «Немирівське Побужжя» розташований на території 17 сільських і селищних рад регіону та, відповідно до укладених вищевказаними органами місцевого самоврядування охоронних зобов’язань, переданий під охорону та забезпечення дотримання відповідного режиму використання.

Водночас Райгородська сільська рада, нехтуючи вимогами законодавства, у 2022 році ухвалила рішення та передала приватній особі в оренду для сільськогосподарських потреб земельну ділянку площею 0,7 га вартістю 16 млн грн на території «Немирівського Побужжя».

З огляду на нецільове використання земель природно-заповідного фонду, прокуратура звернулася до Немирівського районного суду з вимогами про визнання недійсним рішення Райгородської сільської ради, договору оренди землі та повернення її у комунальну власність.

Рішенням суду позов прокуратури задоволено, відтак після набуття ним законної сили контролюватиметься його реальне виконання.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top