skip to Main Content

“Нива” розгромила аматорський “Vivad”

Десятого березня вінницька “Нива” вдома провела черговий контрольний поєдинок. Суперником наших футболістів був учасник аматорського чемпіонату України “Vivad” (Романів, Житомирська область).

“Нива” вийшла на поле в такому стартовому складі: воротар на перегляді, Борячук (к), Д. Мельник, О. Мельник, Євтіхов, Швець, Кобцов, Власенко, Петленко, гравці на перегляді. Була помітна відсутніть граючого президента Артура Загорулька, а низка досвідчених виконавців цього разу залишилася в запасі.

Вже на 7-й хвилині господарі поля відкрили рахунок. З близької відстані відзначився Данило Кобцов. 1:0! Наша команда більшу частину ігрового часу володіла ініціативою, але більше голів до перерви глядачі не побачили.

На 55-й хвилині нивівець Олексій Швець виконав кутовий удар на дальню стійку, Данило Мельник переадресував на Олександра Євтіхова, а той вразив головою вже порожні ворота. 2:0!

Майже одразу відбулася низка замін. На поле вийшли Страшкевич, Лотоцький, Грачов, Гончар і гравець на перегляді.

Після цього “Нива” переважно продожила тиснути, а гості переважно діяли від оборони. Також нивівці весь матч використовували високий пресинг, що красномовно свідчило про їх хорошу фізичну підготовку. Під кінець поєдинку гості, які приїхали до Вінниці у день матчу, виглядали втомленими.

І “Ниві” вдалося довести рахунок до розгромного. Лік забитим м’ячам за нашу команду відкрив новачок Родіон Гончар. Він скористався зручною передачею Олексія Швеця і буквально розстріляв голкіпера суперника. 3:0!

Заключний контрольний поєдинок у міжсезоння “Нива” проведе у Києві 13 березня проти першолігового “Епіцентра” (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область). А чемпіонат України у Другій лізі поновлюється вже 23 березня.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top