«Нива» вийшла з відпустки і шукає забивного форварда
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_7204-scaled.jpg)
ФК «Нива» розпочав перший навчально-тренувальний збір у 2024 році. Разом з усіма тренується і граючий президент клубу Другої ліги, нападник Артур Загорулько. Він відповів на запитання, чи є серед потенційних новачків форварди, які зможуть підсилити колектив і допомагати йому у нападі.
Безумовно, ми хочемо залучити до команди забивного нападника. Плануємо це. Але хто саме перебуває на перегляді, поки що оприлюднювати зарано, – сказав Артур Загорулько. – Під час перегляду ми зможемо оцінити рівень фізичної форми і кваліфікації. Тоді вже прийматимемо рішення.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/423133319_17999772116520241_7282490163706880070_n-1-922x1024.jpg)
Граючий президент наголосив, що команда планує покращити свої результати у другій половині чемпіонату України.
В першій половині сезону нам чогось трохи забракло. В другій половині сподіваємося додати в усіх аспектах, – додав Артур Загорулько.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_7250-1024x768.jpg)
Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»
0 Коментарі