Одеситка стверджує, що її побила людина у військовій формі
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/436105935_841647711138527_6478201877110944583.jpg)
Одеситка Антоніна Токмакова в своєму Інстаграмі розповіла, що разом у відділенні поліції на вулиці Грецькій писала заяву із трьома хлопцями. Йшлося проти протиправні дії водія таксі, який розпилив на них сльозогінний балончик. Після оформлення документів поліцейські затримали одного з хлопців та сповістили, що чекають на представників ТЦК. Військові по прибутті посадили хлопця в автобус, а дівчина почала їх знімати на відео. Про те, що сталося, дівчина написала пост, перша фраза якого була: «Вчора вночі мене побила людина у військовій формі»
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2_2024-05-16_17-19-42-473x1024.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_4_2024-05-16_17-19-42-473x1024.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_1_2024-05-16_17-19-42-473x1024.jpg)
Потерпіла отримала у коментарях шквал невдоволень. Коментатори обурені через те, що люди стали забувати, хто їх захищає.
Я хочу, аби слідство об’єктивно розібралось, чому та дівчина, як вона стверджує, отримала тілесні ушкодження від працівника ТЦК на милицях. Для мене, на відміну від багатьох, важливий бекграунд особи, в якої стався конфлікт з “людиною у військовій формі”. Скажете, що я упереджена? Так, як багато хто упереджений щодо працівників ТЦК, я – упереджена щодо засудженої за крадіжку особи без військової форми з величезним причепом підозр в хуліганстві. Але, якщо ні в кого з присутніх не було бодікамер, ми не дізнаємось об’єктивно, що відбулося з самого початку. А це важливо, чорт забирай, – зазначила воєнна кореспондентка Анна Калюжна.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_3_2024-05-16_17-19-42-edited.jpg)
Аліна ТАЛАН, «СічНьюз»
0 Коментарі