skip to Main Content

Підсумки Рамштайну-13

Українці почнуть тренувальні навчання на винищувачах F-16 від проводом Нідерландів та Данії. На 13 засіданні контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн у Брюсселі українська сторона отрмала запевнення від партнерів про початок навчання пілотів на сучасних винищувачах, а також чіткий намір будувати коаліцію винищувачів. Про це сказав міністр оборони України Олексій Резніков після засідання у четвер, 15 червня.

Сьогодні я чув дуже важливі новини про так звану “пташину коаліцію” (вird сoalition – ред.) чи коаліцію винищувачів (fighter jet coalition – ред.)… Сьогодні ми отримали зобов’язання від наших партнерів, що навчання почнуться, і що ми разом вибудуємо конструкцію цього консорціуму винищувачів”, – заявив він під час спільного підходу до преси з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

За словами міністра, українці спершу почнуть тренувальні навчання на винищувачах F-16 під проводом Нідерландів та Данії. А потім приєднаються інші країни.

Також ми почули хороші новини від наших шведських партнерів про те, що у нас буде змога тестувати, просто тестувати їхні можливості”, – повідомив Резніков і додав, що “я абсолютно впевнений, що у нас буде “пташина коаліція” для ЗСУ”.

Джерело: ua.korrespondent.net

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top