skip to Main Content

Подільський зоопарк поповнили тварини, евакуйовані із зони бойових дій

Мешканцями Подільського зоопарку тепер стали рідкісні вінценосні журавлі і чорні білки. Евакуювали тварин із зоопарків Харківщини та Запорізької області. Про це повідомляє пресслужба Подільського зоопарку.

Журавлів з пухнастою рудою короною над головою можна побачити у відкритому вольєрі. Переїзд вони перенесли добре і звикають до нових умов. Батьківщина цього виду птахів – Африка. Тож взимку вони перебуватимуть у теплому зимівнику.

На відміну від журавлів, чорні білки холодів не бояться. В дикій природі зустріти цих тварин можна в карпатських лісах.

Розмістили чорних білок у вольєрі поряд із декоративними свинями. Тут вони мешкатимуть тимчасово. До зведення нового вольєру для них.

Евакуацію довелось здійснювати в складних умовах. Займався цим я особисто. Тварин потрібно було якомога швидше вивезти з небезпечної території. Вони перебували у стресовому стані і могли травмуватись під час транспортування. Головним завданням було якомога швидше доправити їх до Подільського зоопарку, – розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Він подякував Вінницькій військово-цивільній адміністрації, Вінницькій обласній раді та ВОКСЛП “Віноблагроліс” за сприяння у придбанні на початку 2022 року автомобіля для потреб Подільського зоопарку. Від справності транспортного засобу залежала успішність евакуації.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”,
фото надано Подільським зоопарком

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top