skip to Main Content

Тротуари адаптують під потреби маломобільних вінничан

Доступна інфраструктура для всіх жителів та гостей міста – один з пріоритетів Вінниці. Влітку у громаді стартувала низка ремонтів тротуарів, якими щодня користуються пішоходи. Йдеться про ділянки на вулицях Незалежності та Покровській у Вінницьких Хуторах. Аналогічні роботи вже завершили на вулиці Ольги Кобилянської, що в районі Кореї. Про це інформує Вінницької міської ради.

Власне, оновлення дорожньої інфраструктури та підлаштування її під потреби людей допоможе пенсіонерам, дітям та їх батькам, а також людям з інвалідністю та їх супроводжуючим комфортно пересуватися містом у справах, переконаний директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк.

Він розповідає, що капремонт тротуару на вулиці О.Кобилянської стартував на початку липня і вже зараз оновлена доріжка забезпечує пішоходам зручний та безпечний рух в цьому районі. Загальна її протяжність складає 609 метрів.

Паралельно в місті облаштовують сучасні тротуари на одному з найбільших інфраструктурних об’єктів – вулиці Батозькій. Крім того, у Вінниці триває ремонт на вулиці К.Василенка. Там будівельники облаштували парковку для автомобілів, асфальтують дорогу до муніципального будинку, який зводять поруч в межах міської програми, а також відремонтували тротуари для пішоходів, протяжністю в 270 м2.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top