Показник читачів у вінницьких бібліотеках повернувся на довоєнний рівень
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/1-9.jpg)
Останнім часом юні мешканці Вінниці почали більше читати. Недарма показник читачів у Вінницькій обласній бібліотеці для юнацтва (та приєднаної до неї обласної дитячої бібліотеки ім. Франка) вийшов на довоєнний рівень. Про це «СічНьюз» повідомила заступник директора цього закладу культури Оксана Мундір.
У цьому році збільшилася кількість людей, які звернулися до нашої читальні за книжками. Жахливі військові події травмують психіку людини. Тому вона намагається за допомогою читання відволіктися від проблем, – сказала заступник директора Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва Оксана Мундір.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/byblyoteka-1024x768.jpg)
За її словами, багато звернень бібліотекарі отримують щодо історичної літератури. Також читачів міста над Бугом цікавить дитяча і художня література.
Серед активних читачів – внутрішні переселенці.
До нас останнім часом активно звертаються внутрішньо переміщені особи. Адже Вінниччина стала прихистком для багатьох вимушених переселенців. Саме вони і збільшили читацьку статистику, – наголошує Оксана Мундір.
У 2022 році кількість читачів Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва впала у зв’язку із виїздом багатьох родин за кордон.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/08/590.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»
0 Коментарі