skip to Main Content

Працював за кордоном, повернувся і віддав життя за Батьківщину

Сьогодні, 8 квітня, Вінниця прощається із Захисником Андрієм Лисяним. Чоловік воював у лавах Національної гвардії. Вступив до війська добровільно, інформує сайт міськради.

Андрій Миколайович народився 13 грудня 1982 року у Вінниці. Навчався в ліцеї №16. Згодом вступив до Вінницького технічного коледжу, де здобув освіту за двома спеціальностями: ремонт радіотехнічного обладнання та економіка. Працював менеджером, був завідувачем одного з відділень пошти.

На службу Андрій Миколайович пішов добровольцем у березні 2023 року.

Андрій працював за кордоном, але залишив там роботу і повернувся в Україну, бо прагнув захищати свою державу, своїх батьків, дітей, – розповідає мати полеглого воїна.

Чоловік воював у лавах 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона калина». Брав участь у боях на Запорізькому напрямку. Отримав поранення та контузію. Проходив лікування у Запоріжжі, згодом повернувся до Вінниці, де його прооперували.

Після Вінниці лікувався у госпіталі в Хмільнику. Уже зняли шви йому, рана загоювалася… А потім стався інсульт в тяжкій формі, – розповідає мати Андрія.

У чоловіка залишились мати та троє дітей, які живуть за кордоном.Церемонія прощання відбудеться 8 квітня о 12:00 за адресою Анастасії Медвідь 2А. О 13:00 воїна поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Вічна пам’ять полеглим бійцям. Співчуття рідним…

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top