skip to Main Content

Прихильниці совєтського тоталітаризму із Вінниці повідомили про підозру

Жительці м. Вінниці повідомлено про підозру у розповсюдженні матеріалів із закликами до насильницької зміни конституційного ладу, захоплення державної влади та зміни меж території України; розповсюдженні матеріалів із закликами до агресивної війни та поширенні символіки комуністичного режиму. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювана є активною користувачкою російської соціальної мережі «Одноклассники», яку з 2022 року використовувала як публічну платформу для висловлювання антиукраїнських поглядів.

Вінничанка була підписала на ворожі пропагандистські сторінки з назвами «Вперёд в СССР», «Наша Родина – Советский Союз», «Владимир Ильич Ленин в нашем сердце!», «Сталин» і подібні, з яких активно поширювала публікації із закликами до відновлення в Україні спадщини совєтського тоталітаризму. Ці дописи були супроводжені зображеннями забороненої в Україні комуністичної символіки.

Також жінка поширювала матеріали із закликами до боротьби з «бандерівцями», які, на думку їхніх авторів, мають відповісти за «восемь лет войны». Поширюючи серед великої загальнодоступної аудиторії вказані наративи, громадянка України дискредитувала свою державу, яка веде визвольну війну проти російської федерації.

За вказані злочини підозрюваній загрожує до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top