skip to Main Content

Морський піхотинець Вадим Черницький поліг на Миколаївщині

Сьогодні схиляємо голови в пам’ять про вінничанина Вадима Черницького. Старший матрос 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського загинув під час виконання бойового завдання в Баштанському районі Миколаївської області 8 січня. Йому було лише 35 років, інформує сайт Вінницької міської ради.

Свій бойовий шлях випускник 29-го ліцею, а згодом Вінницького інституту Університету «Україна», Вадим Черницький розпочав добровольцем у 2014 році. Далі повернувся у зону АТО, уклавши контракт, який постійно продовжував. Тож і повномасштабне вторгнення зустрів у війську. Був серед тих, хто першими протистояли навалі ворога. У складі штурмової бригади воював на Південному напрямку фронту.

Вадим пішов із життя молодим і не встиг створити власну сім’ю, про яку так мріяв…, – розповідають сестри загиблого Героя. – Це велика втрата для всіх нас. Вадим був дуже чуйним, умів вислухати, підтримати, допомогти. Любив своїх племінників та друзів, які завжди пишатимуться його героїчними вчинками. Інакше він просто не міг, бо інакше – не був би собою…

Рідні кажуть, своє життя до останку Вадим віддав захисту Батьківщини. За участь у бойових діях та проявлений героїзм був, зокрема нагороджений медаллю «За участь у антитерористичній операції», медаллю «За мужність та відвагу», нагрудним знаком «Ветеран війни».

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Дан Наталія Юріївна
5 місяців тому

Вічна Світла Пам’ять нашому Захиснику Герою ВАДИМУ ЧЕРНИЦЬКОМУ 🙏 Вірний Завжди 🇺🇦

Back To Top