skip to Main Content

Письменник та активіст Олександр Меньшов загинув на Донецькому напрямку

Сьогодні, 27 листопада, Вінниця проводжає у Небесний стрій Олександра Меньшова. Чоловік боронив Україну на Донецькому напрямку, був молодшим сержантом 22-ї окремої механізованої бригади. Загинув 17 листопада поблизу села Кліщіївка Бахмутського району, інформує сайт Вінницької міськради.

Олександр Меньшов народився 13 березня 1977 року у Херсоні. Був письменником – автором детективних романів про альтернативну історію. На початку повномасштабної війни Олександру, його дружині та двом неповнолітнім дітям довелося стати свідками окупації рідного міста. Лише за півроку родині вдалося переїхати до Вінниці. Після чого письменник твердо вирішив вступити до Збройних сил України.

Нещодавно друком вийшла його книжка-щоденник «Я, Фокс і окупація». У ній Олександр описав жахіття, які спіткали херсонців під ворожим гнітом. На сторінках знайшли відображення факти, свідчення, а також думки, розповіді рідних та знайомих. На жаль, сам автор побачити вихід своєї книжки у світ так і не встиг…

Олександр Меньшов був людиною честі, талановитим автором, щирим патріотом, що палав любов’ю до України та своєї сім’ї, – написали у видавництві.

Загибель Олександра – непоправна втрата для усіх, хто його знали, читали твори чи мали можливість почути у пластунському колі, але найбільшою вона є для родини, – каже дружина полеглого Героя Людмила. – Він був найкращим батьком для наших дітей та люблячим чоловіком.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
5 1 голос
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top