skip to Main Content

Шахісти Вінницького технічного коледжу виграли  обласну студентську Спартакіаду

Як відомо, шахи — це військова гра, як якнайкраще пасує нинішньому часу. Особливо для допризовної молоді!  

Сьогодні, 30 листопада, пройшла обласна Спартакіада серед студентів коледжів із шахів. Грали на базі Вінницького технічного коледжу. Серед  основного складу команд були чинні віце-чемпіони України Богдан Станіславський (ВТК) і Іванна Свинарчук (Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну).

На старт вийшли п’ять команд. Вони провели по п’ять турів за швейцарською системою. Організатори окремо визначали найкращих серед команд дівчат і юнаків. В підсумку в обох видах програми перемогли «господарі поля».    

Серед юнаків всі партії виграла команда ВТК на чолі із кандидатом у майстри спорту України Владиславом Пюро, вихованцем МДЮСШ № 6 і шахового клубу «Романтик». Також на «п’єдестал пошани» підіймалися збірні Вінницького транспортного коледжу і Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Серед дівчат перемогла команда ВТК на чолі із Мирославою Лущиковою. Наступні місця посіли збірні Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури і дизайну та Чернятинського коледжу ВНАУ.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top