skip to Main Content

Щоб захистити дитину від жорстокості в навчальних закладах, варто записати її на бокс

У спортивному клубі «Invictus», що знаходиться у самому центрі Вінниці, триває набір на секцію боксу. Відбувається запис у групи для підлітків (від 10 років), а також для дорослих.

Тренер із боксу клубу «Інвіктус» Сергій Борисович радить записуватися на свій вид спорту всім, незалежно від віку та статі. Навіть людям у поважному віці.  

Заняття боксом для дорослих допоможуть покращити їм свій фізичний стан, здоров’я і настрій. Деякі спортсмени поважного віку вже не будуть спарингувати. Але вони битимуть по боксерській «груші», виконуватимуть інші корисні загальнофізичні вправи тощо, – наголосив тренер.    

Зрозуміло, в першу чергу заняття боксом цікавлять підлітків і молодь. В Інтернеті нерідко поширюються відео, коли сильніші діти у школах б’ють слабших. Бувають ці неприємні історії і за участі дівчаток. Тому кожній дитині варто навчитись самозахисту та впевненості у собі.

Клуб «Інвіктус» входить до мережі міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», яку очолює Едуард Едуардович Михайлов. Тренування там проходять за настановами першого майстра спорту з боксу у Вінницькій області, заслуженого тренера України та багаторічного голови «спартаківського» руху Едуарда Яковича Михайлова.

Розвінчуємо міфи

Міф 1: жінкам не місце в боксі

Для жінок бокс — це зняття стресу, викид емоцій, стабілізація емоційного стану, гарна фізична форма, самоконтроль, організованість та впевненість у собі. Цей вид спорту ще й дуже ефективно спалює калорії, тому кожне тренування наближатиме вас до ідеальної фігури.

Міф 2: мене там поб’ють

Тренер, в першу чергу, навчить вас захищати себе та не пропускати удари супротивника. Поступово ви зможете удосконалити свої навички в боксі та бути повністю впевненим на ринзі. Регулярні тренування допоможуть вам бути впевненим у спарингах та виходити з них переможцем.

Міф 3: у боксерів слабкі ноги

Кожен боксер має чудову фізичну форму, міцні руки та ноги. Спортсмен має бути швидким на ринзі, а цьому сприяють саме міцні м’язи ніг.

Міф 4: бокс — це спорт для дорослих і дітям там не місце

Для дітей бокс — це здатність навчитись себе захищати. Заняття допоможуть покращити організованість, подолати невпевненості, сформувати характер та цілеспрямованость. Всі чемпіони світу з боксу розпочали займатись спортом в юному віці.

Довідка

Тренування з боксу проходитимуть в спортклубі «Інвіктус» за адресою: м.Вінниця, вул. О. Соловйова, 7 (навпроти 17-го ліцею, біля McDonald’s). Запис у групу за телефоном: 073-700-77-00.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Михайло ШАФІР, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top