«Спартаківці» визначили найкращих у юнацькому волейболі
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/416932636_686732753645757_3885000520231787481_n.jpg)
Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» проводить цікаві масові змагання практично нон-стоп. У Дніпрі 6-7 січня влаштували відкритий чемпіонат міста з волейболу. В змаганнях взяли участь 16 команд дівчат та хлопців 2007 р.н. та молодших.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/1-1-1024x461.jpg)
Організаторам було приємно бачити на іграх три команди дітей з Харкова та дві команди з м. Вільнянськ (Запорізька область). Турнір влаштувала Дніпропетровська територіальна організація ФСТ «Спартак» за підтримки управління спорту Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/417811722_686733190312380_2548929825220864619_n-1024x461.jpg)
Серед 10 команд дівчат трійку найкращих склали «Темп» (м.Тернівка), команда м.Кам’янське-1 і СДЮШОР (Дніпро).
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/416930849_686731850312514_8026880961895416251_n-edited.jpg)
Серед юнаків стартували шість команд. Тут на п’єдестал пошани підіймалися дві команди – Новомосковська-1 і ВК «Глорі» (Харків).
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»