Турніром вшанували пам’ять полеглого на війні чемпіона України
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/429648099_920885126707297_6733184577973412913_n.jpg)
В Ужгороді влаштували другий Всеукраїнський турнір з флаг-футболу, це безконтактний різновид американського футболу. Він був присвячений пам’яті полеглого на війні гравця клубу “Ужгородські лісоруби” Данила Богуславського. Триразовий чемпіон України з американського футбол загинув 16 жовтня 2022 року на полі бою, під час визволення Херсонщини.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/428622264_920885146707295_6720630840696054869_n.jpg)
У змаганнях взяли участь «Львівські леви», «Вінницькі вовки», «Здолбунівські орли» і «Ужгородські лісоруби». Команда Вінниці перемогла у двох матчах із трьох і в підсумку здобула срібні нагороди. Вінничани поступилися лише львів’янам із невеликою різницею на самому фініші поєдинку.
Це були наші перші змагання у 2024 році. Поїхали туди, щоб вшанувати пам’ять Данила Богуславського і перевірити молодих гравців, яких збираємося залучати до дорослої команди. Зокрема, вінницька молодь грала в нападі, а більш досвідчені гравці – у захисті. Також після турніру десяток наших футболістів запросили на збір молодіжної збірної, – прокоментував співзасновник «Вінницьких вовків» Євген Хомин.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/02/429676848_920885506707259_781041396876680702_n.jpg)
Він висловив задоволення результатом і грою «Вовків» в Ужгороді. А також вінницькою молоддю на зборах, яка там гарно показала себе.
Свою Україну любіть.
Т.Г.Шевченко
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»