У гуртку рукоділля переселенці шиють теплі жилети на зиму
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/2209trcz-1.jpg)
У Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування є факультет рукоділля. Жінки віком 60+ під керівництвом викладачки Ніни Скворцової створюють різноманітні вироби. Цього разу вирішили ґрунтовно підготуватися до зими та створити теплі жилети, інформує сайт Вінницької міської ради. Одяг створюють у техніці апсайклінг – переробляють старі орнаментовані хустки на жилетки. Викладачка Ніна Артемівна разом із підопічними пильно розглядає кожну стрічку на зразку виробу, показує, де є помилки та вчить, як зробити правильно.
Заняття проходять два рази на тиждень. Щовівторка зазвичай збираються переселенки з Маріуполя. Кажуть, що, виїжджаючи з міста, взяли з собою мало теплого одягу. Тому такі жилетки згодяться на зиму.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/2209trcz-2.jpg)
Пані Ольга відвідує факультет рукоділля близько 1,5 року.
Найголовніше це те, що праця відволікає нас від проблем реальності. Ми приходимо, щоб не тільки навчитися нового, але й поспілкуватися один з одним, – розповідає жінка.
Дехто почав ходити на заняття до Ніни Артемівни нещодавно. Серед таких – пані Лариса.
Зайнятість – найефективніші і дешеві ліки проти депресії та самотності, – зазначає підопічна Терцентру.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/2209trcz-3.jpg)
Під керівництвом Ніни Скворцової учасники факультету рукоділля зробили чимало виробів. З останніх – ляльки-мотанки, гноми та сучасні сумки із вживаних джинсів, які залюбки демонструють.
Записатися на факультет рукоділля за номером телефону 67- 05- 90 або за адресою вул. Соборна, 50.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”