У теплиці вирощують лимони і лавровий лист для бійців
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-30_14-50-53-edited.jpg)
На базі Вінницької обласної станції юних натуралістів є теплиця, де цілорічно вирощують екзотичні плоди. В першу чергу діти та педагоги відправляють на фронт вирощені власними руками лимони і лавровий лист, який військові додають до їжі.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-30_16-49-15-1024x768.jpg)
Як тільки виростимо, одразу все передаємо на фронт через громадську організацію. «Подільська ластівка», – сказала завідуюча лабораторії тепличного господарства обласної станції юннатів Тетяна Слободяник.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-30_16-39-42-2-1024x768.jpg)
Взимку у теплиці юннатів плодоносять кімнатні гранати (менший звичайного за розміром), лимони. Цілий рік дає плоди монстера делікатесна.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-30_16-49-16-4-1024x768.jpg)
Великі плоди монстери їстівні та смачні. Вони за смаком нагадують банан і ананас, – пояснила Тетяна Слободяник.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»
0 Коментарі