skip to Main Content

У Вінниці влаштували творчий вечір поетеси і фотомитця

Поезія і фотомистецтво у Вінниці крокують поруч. В центральній міській бібліотеці імені Івана Бевза провели поетичний вечір Ірини Берези під назвою «Право на дотик». У своїх віршах авторка пише про людину, природу, сучасний світ, згадує про свій рідний Крим. Також на творчій зустрічі всі присутні переглянули експозицію фотографій члена Національної спілки фотохудожників України Вадима Козловського, інформує сайт Вінницької міськради.

Вечір минув у дуже теплій та душевній атмосфері. У стінах книгозбірні зібрались люди різного віку, яких об’єднала любов до фотографії та поезії.

Ірина Береза – лікарка, поетеса, авторка поетичних збірок. Вона учасниця та лауреатка Всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Свого часу жінка переїхала до Вінниці з окупованого Криму.

Пані Ірина зазначає, що такі зустрічі у вінницькому бібліотечному просторі стали для неї доброю традицією.

Проведення раз на рік авторського поетичного вечора у нашому вінницькому бібліотечному просторі стало вже для мене хорошою традицією. Ми зустрілись у Центральній міській бібліотеці, яка вже давно не просто книжкова скарбниця, а гостинний творчий хаб, який опікується практично всіма культурними течіями нашого міста. І стає кращим рік від року – сучасне обладнання для відтворення звуку та зображення, неповторна атмосфера і чудові співробітники книгозбірні створюють окремий простір для спілкування та презентацій творчих робіт, – говорить Ірина Береза.

Поетеса розповіла про те, чому вечір отримав назву «Право на дотик». Вона підкреслила велику силу слова та відповідальність за його використання.

Все тому, що слово має велику силу і торкається часто дуже болючих або хвилюючих тем. Поети, письменники несуть окрему відповідальність за те як, коли й чим вони торкаються внутрішнього світу читачів. Сподіваюсь, я маю право на дотик і дуже ціную цю можливість доторкнутися до тонкого вразливого світу переживань, мрій, надій та прагнень. Дякую усім причетним за можливість відчувати себе почутою та близькою до вас! – каже пані Ірина.

Всім сподобалася й презентація світлин відомого вінницького фотохудожника Вадима Козловського. Чорно-білі світлини вражали своєю унікальністю, адже вони зображали локації, які суттєво змінилися з плином часу. Серед представлених були фотографії Вінниці періоду 70-80 років минулого століття.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”,
фото Михайла МИХАЙЛОВА

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top