skip to Main Content

У вінничан просять експонати для колекції про період відновлення Незалежності

Музей Вінниці запрошує мешканців та мешканок долучитися до поповнення колекції різноманітних речей, пов’язаних із періодом відновлення української Незалежності. Допомога вінничан важлива для розширення фондів та створення унікальної виставки, яка розкриватиме багатогранність історії нашого міста у згаданий період. Про це інформує сайт Вінницької міськради.

Над історією кінця 1980-х – початку 1990-х заступник директора музею з наукової роботи Сергій Гула почав працювати кілька років тому. Першим результатом цього дослідження стала вулична виставка «Вінниця. Україна. Незалежність», презентована у серпні 2021 року.

Дослідження триває. І наразі ми готуємо нову виставку на цю тему. Цього разу експозиція буде стаціонарною, тож для її оформлення та наповнення потребуємо вашої допомоги», – говорить ініціатор проєкту Сергій Гула.

Фахівці Музею Вінниці зазначили, кожен має змогу стати частинкою музейної спільноти та зробити свій внесок у збереження історії Вінниці.

Вінничан просять приносити:

  • документи, які так чи інакше пов’язані з періодом відновлення української Незалежності. Це можуть бути посвідчення, студентські квитки, агітаційні матеріали, запрошення тощо;
  • світлини та відеоматеріали, які демонструють життя міста від середини 1980-х до середини 1990-х років, як то з мітингів на підтримку відновлення Незалежності або ж ті, що відображають тогочасний щоденний побут мешканців нашого міста;
  • будь-які інші вінницькі речі, які так чи інакше стосуються вищезгаданого часу.

Усе це ви можете надати нам для сканування/фотографування, для експонування на виставці (впродовж 3-4 місяців) або ж передати Музею на постійне зберігання, таким чином поповнивши наші фонди. Виставковий проєкт – це унікальна можливість, де вінничани можуть поділитись своїми інсайтами та розумінням подій, які визначили нашу сучасність, – зазначають співробітники Музею Вінниці.

Матеріали просять надсилати заступнику директора з виставкової роботи Євгену Сафар’янсу на пошту safarians.history@gmail.com або на фейсбук-сторінку Музею Вінниці.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top