У Вінниці майданчик для собак за 115 тисяч схожий на руїну
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_4_2024-05-15_12-19-24.jpg)
У парку Вишенський, на березі озера, розташувався єдиний у Вінниці офіційний майданчик для вигулу собак. Його створення мало на меті не лише забезпечити тваринам простір для активностей, але й навчити власників відповідального поводження із вихованцями та прибирання за ними.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2_2024-05-15_12-19-24-1024x768.jpg)
З бюджету Вінницької міської ради на облаштування майданчика було виділено у 2015 році 115785 гривень. Тож що ж отримали за ці кошти тварини та їхні власники?
На майданчику обладнано:
- Дві зони для вигулу по 160 кв. м кожна.
- Зону для спортивних тренувань собак з дев’ятьма снарядами.
- Шість лавок для відпочинку.
- Сміттєві урни.
На жаль, все це наразі перебуває в занедбаному стані, бо не проводилося жодних ремонтів.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_3_2024-05-15_12-19-24-1024x768.jpg)
Відповідь на петицію
Однак цього замало. Адже добиратися із твариною з одного кінця міста в інше дуже складно. Вінничани намагалися достукатися до міської ради, щоб збудувати більше майданчиків для зручності. В той час було зареєстровано багато петицій про відкриття подібного простору на Замості, Поділлі та вулиці Стрілецькій.
Так, на одну з петицій відповіли:
У м. Вінниці на 2013 – 2020 рр.», затвердженої рішенням міської ради від 31.05.2013 р. № 1292, в лютому 2015 р. у парку «Дружби народів» був збудований спеціалізований майданчик для вигулу собак. Також вже був розроблений проєкт для будівництва нового майданчику на лівобережній частині міста. На жаль, в зв’язку із обмеженим фінансуванням, дане питання буде розглядатись протягом наступних років за наявності коштів, – йдеться у відповіді до петиції.
Минуло вже чимало часу, однак жодних позитивних змін не зафіксовано.
Яна ТИХОЛАЗ, “СічНьюз”