Юні волонтери збиратимуть кошти для ЗСУ на благодійному ярмарку «Код нації»
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/2ace74c2f12f1a25112b289e4448e575_preview-extra-extra-large.webp)
Черговий захід, присвячений підтримці української армії, організовують вінницькі діти. Відвідати благодійний ярмарок «Код нації» та задонатити на Збройні Сили України запрошують усіх охочих. Подія відбудеться на Європейській площі у п’ятницю, 17 травня, з 11:00 до 15:00. Про це інформують у міській раді.
Мета – зібрати кошти на потреби військових, зазначають організатори. У програмі передбачені благодійні шахові турніри, ярмарок сувенірів та смаколиків, які виготовили маленькі вінничани, а також виступи творчих колективів.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/05/02_img_4808-1024x683.jpg)
Усі охочі можуть взяти участь у заходах чи придбати продукцію за донати. Як зазначають організатори, діти, які беруть участь в благодійному ярмарку, самостійно визначатимуть, на які потреби спрямують кошти для допомоги військовим.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”