skip to Main Content

У Вінниці навчають пісочній анімації

Щовівторка у Вінницькому центрі реабілітації «Гармонія» ім. Раїси Панасюк проходять творчі заняття під назвою «Магія піску». Це заняття з елементами пісочної анімації, які веде вихователька по роботі з дітьми з інвалідністю Тетяна Тетер. Під час занять діти та підлітки з інвалідністю фантазують та творять за допомогою кінетичного та морського піску, інформує сайт Вінницької міськради.

”Магія піску” – це особлива форма реабілітації за допомогою піску. Такі заняття розвивають моторику, увагу, творчі здібності. Крім того, дарують позитивні емоції. Коли діти торкаються піску – це приємно, а тактильні відчуття покращують настрій, дарують релакс. Це чудово впливає на настрій та загальний стан самопочуття, – зазначає Тетяна Тетер.

На заняттях «Магія піску» використовують два типи піску – кінетичний та морський. У центрі реабілітації «Гармонія» є змога розмістити діток за спеціальним столом з пісочної анімації, також є декілька наборів для творчості за допомогою кінетичного піску. Заняття проходять у невеликих групах, щоб була змога охопити увагою кожного індивідуально.

Завдання вихователя на таких заняттях – направити дитину, допомогти їй опанувати цей вид творчості.

Є дітки, які не мають змогу самі малювати через сильну спастику рук. Тому ми беремо ручку дитини і разом з нею малюємо, втілюємо образи з піску, – розповідає Тетяна Тетер.

Тетяна Тетер обирає тему для кожного заняття. Дітки уже малювали космічні образи. А тема вівторка 30 січня – «Подорож морськими хвилями». Підопічні створювали восьминогів, риб, кальмарів, медузи та мушлі – і все за допомогою піску.

Наприклад, 10-річна Даша та 12-річна Надійка створювали підводний світ, обговорювали малюнки та опановували мистецтво пісочної анімації. А 14-річна Настя та 16-річний Максим за допомогою кінетичного піску та різних трафаретів ліпили диковинних морських звірів. Згодом дітки помінялися заняттями, щоб кожний зміг спробувати працювати з обома видами піску.

Як зізнається 16-річний Максим Філатов, творчість – його хобі. Хлопець мріє стати мультиплікатором. Розповідає, що заняття «Магія піску» дарують йому радість та спокій.

Довідка

Заняття «Магія піску» проходять щовівторка для клієнтів центру реабілітації “Гармонія” ім. Раїси Панасюк за адресою: м. Вінниця, вул. В. Винниченка, 5. Зателефонувати у заклад можна за номером (0432)507-504.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top