skip to Main Content

«Я довго наважувалася» – MamaRika про трансформацію свого тіла

Українська виконавиця MamaRika поділилася з шанувальниками, що наважилася на пластичну операцію. За словами співачки, вона зробила мамопластику. Артистка зазначила, що рішення було прийняте з великої любові до себе і з бажання стати кращою версією себе.

Я готова йти далі та ставати кращою версією себе. Тому прийшов час змін, які додадуть мені впевненості, а це так важливо, погодьтеся. Я довго наважувалася на цей крок, адже моє тіло повинно подобатися мені на 100%, і це рішення було прийнято із великої любові до себе, тільки так і не інакше! – пояснила MamaRika.

Операцію артистка зробила у Києві. На сторінці в Instagram вона поділилася кадрами з лікарні, де зображена перед процедурою та на огляді у лікаря.

Окрім того, MamaRika зізналася, що весь цей час перебувала під наглядом реконструктивного, пластичного хірурга, онколога, оскільки в її родині є спадковість до цієї хвороби:

– Лікар допоміг із питаннями щодо онко, адже ми повинні були виключити всі ризики через ймовірну спадковість онкології у моїй родині. Тому як бачите, підхід був дуже серйозний, яким і повинен бути у таких важливих питаннях. Всі обстеження та сама операція проходили у клініці, де все було на вищому рівні, із великою любов’ю та турботою у найменших дрібницях. За це я дуже вдячна кожному лікарю, асистенту, менеджеру, та всім причетним, – поділилася співачка.

Чоловік виконавиці, продюсер Сергій Середа, підтримав кохану у її прагненні до змін. А під її постом залишив реакцію у вигляді сердечок.

Підписники також підтримали жінку у її рішенні, залишивши слова підтримки у коментарях.

Анастасія ТКАЧУК, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top