skip to Main Content

Вся правда про сімейне життя! 4 лютого у Вінниці у стендап-виставі «Про що мовчать чоловіки»

Про любов і побут, сварки і примирення, буденне і наболіле… Про сімейне життя, як воно є!

У неділю розкаже вінничанам один із найталановитіших українських акторів сучасності – зірка фільму «Довбуш» та Івано-Франківського національного театру ім. І. Франка Олексій Гнатковський.

4 лютого о 19.00 у театрі ім. Садовського будемо насолоджуватися вибуховою виставою для дорослих «Про що мовчать чоловіки».

Буде весело і неймовірно цікаво! Це легка, весела і навіть цілюща комедія для глядачів 16+, яка і вразить, і шокує, і зворушить, і неодмінно подарує незабутні години сміху! – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

«Про що мовчать чоловіки» – це сучасна, яскрава і мегавесела вистава, у якій примиряються дві галактики, два космоси – Чоловік і Жінка.

Хочете дізнатися, що пов’язує пару у стосунках на думку сильної статі? Яка незрима сила часом підштовхує нас один до одного, а потім роз’єднує? Вистава дає можливість подивитися на себе з боку й побачити, що у кожній родині двох унікальних людей відбуваються до болю знайомі речі.

Все, про що мовчать чоловіки, Олексій Гнатковський розкаже на прикладі власних сімейних стосунків.

Ви дізнаєтеся, чому чоловіки жартують над горезвісною «жіночою логікою» і чому бояться цієї ірраціональності. А головне – неодмінно переглянете пріоритети, зміцните сімейні стосунки і полюбите один одного з новою силою!

П’єса була написана відомим американським сімейним психологом і за сумісництвом актором-коміком Робом Беккером. Прем’єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить зі сцен по всьому світу й навіть занесена у Книгу театральних рекордів, як найбільш довгограюче one-man show.

Ця вистава поставлена у жанрі стендап. Це історія про стосунки жінок та чоловіків. Це вічна тема, яка не змінюється, – розповідає виконавець головної ролі.

Тож готуйтеся, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявити, що легко відповіли для себе на одвічне запитання «Як ужитися зі своєю другою половинкою».

Не пропустіть світовий шедевр у Вінниці!

Приходьте у неділю, 4 лютого, о 19.00 у театр ім. Садовського на виставу «Про що мовчать чоловіки» із друзями, коханими, колегами – усіма, кого любите!

Квитки на виставу (від 250 грн) купуйте на сайті afisha.vn.ua

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top